Menu
Serwis notebooków

NAPRAWY

 

Profesjonalny serwis komputerów, laptopów, notebooków oraz netbooków.
Naprawiamy komputery wszystkich firm. Specjalizujemy się w wymianie układów BGA, naprawiamy sprzęty po zalaniu, płyty główne i inne komponenty. Naprawy wykonują nasi technicy, nie zlecamy tego zadania zewnętrznym firmom.

REGENERACJA

 

Jako jeden z nielicznych serwisów specjalizujemy się również w regeneracji baterii do Twojego laptopa. Kiedy zamienne ani nowe baterie nie są już dostępne, lub chcesz zwiększyć pojemność swojej oryginalnej baterii, to renegeracja jest dla Ciebie. Więcej szczegółów znajdziesz   TUTAJ

MATRYCE LCD

 

Tylko w KAMILNOTEBOOK posiadamy matryce do prawie wszystkich modeli notebooków. Również Macbooków. Matryce są nowe, bezpośrednio od producentów. KAMILNOTEBOOK jest bezpośrednim importerem, co zapewnia nam konkurencyjne ceny. Wymiana matrycy odbywa się w siedzibie firmy i z reguły trwa nie dłużej niż 30 minut.

 

Nasza firma istnieje na rynku wrocławskim od 1995 roku. Specjalizujemy się w naprawie notebooków, laptopów i netbooków, oraz innych pokrewnych technologicznie urządzeń.
Ponadto w zakresie naszych możliwości serwisowych pozostają także inne urządzenia elektroniczne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Prowadzimy własny, niezależny serwis. Napraw dokonujemy na miejscu, bez pośredników między klientem a serwisem, dzięki czemu możemy zaoferować niższą cenę, a także krótszy okres realizacji jednocześnie biorąc odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług.

Naprawami zajmuje się wyspecjalizowana kadra pracująca w niezmienionym składzie od kilku lat. Dla nas najważniejsza jest jakość wykonywanych usług dlatego z czystym sumieniem oferujemy gwarancję 6-ciu miesięcy na naprawy układów zasilania i BGA.

Naprawiamy laptopy wszystkich marek. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy oraz stanowisko do napraw BGA wyposażone m. in. w urządzenia renomowanej niemieckiej firmy Martin.

Obsługa klienta odbywa się poprzez system RMA, dzięki czemu klient może zawsze sprawdzić na jakim etapie jest realizacja jego zlecenia, a o wszystkich zmianach informowany jest na bieżąco drogą mailową.

Serwis znajduje się w centrum Wrocławia.

Przy stałej współpracy zapewniamy wysokie rabaty, oraz odroczone terminy płatności.

Zapraszamy

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl