Serwis notebooków

 

NAPRAWY

 

Profesjonalny serwis komputerów, laptopów, notebooków oraz netbooków. Naprawiamy komputery wszystkich firm. Specjalizujemy się w wymianie układów BGA, naprawiamy sprzęty po zalaniu, płyty główne i inne komponenty. Naprawy wykonują nasi technicy, nie zlecamy tego zadania zewnętrznym firmom.

REGENERACJA

 

Jako jeden z nielicznych serwisów specjalizujemy się również w regeneracji baterii do Twojego laptopa. Kiedy zamienne ani nowe baterie nie są już dostępne, lub chcesz zwiększyć pojemność swojej oryginalnej baterii, to regeneracja jest dla Ciebie.

MATRYCE LCD

 

Tylko w KAMILNOTEBOOK posiadamy matryce do prawie wszystkich modeli notebooków. Również Macbooków. Matryce są nowe, bezpośrednio od producentów. KAMILNOTEBOOK jest bezpośrednim importerem, co zapewnia nam konkurencyjne ceny. Wymiana matrycy odbywa się w siedzibie firmy i z reguły trwa nie dłużej niż 30 minut.

 

Nasza firma istnieje na rynku wrocławskim od 1995 roku. Specjalizujemy się w naprawie notebooków, laptopów i netbooków, oraz innych pokrewnych technologicznie urządzeń.
Ponadto w zakresie naszych możliwości serwisowych pozostają także inne urządzenia elektroniczne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Prowadzimy własny, niezależny serwis. Napraw dokonujemy na miejscu, bez pośredników między klientem a serwisem, dzięki czemu możemy zaoferować niższą cenę, a także krótszy okres realizacji jednocześnie biorąc odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług.

Naprawami zajmuje się wyspecjalizowana kadra pracująca w niezmienionym składzie od kilku lat. Dla nas najważniejsza jest jakość wykonywanych usług dlatego z czystym sumieniem oferujemy gwarancję 6-ciu miesięcy na naprawy układów zasilania i BGA.

Naprawiamy laptopy wszystkich marek. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy oraz stanowisko do napraw BGA wyposażone m. in. w urządzenia renomowanej niemieckiej firmy Martin.

Obsługa klienta odbywa się poprzez system RMA, dzięki czemu klient może zawsze sprawdzić na jakim etapie jest realizacja jego zlecenia, a o wszystkich zmianach informowany jest na bieżąco drogą mailową.

Serwis znajduje się w centrum Wrocławia.

Przy stałej współpracy zapewniamy wysokie rabaty, oraz odroczone terminy płatności.

Zapraszamy !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl